Hakkımızda

KUMTAŞ İNŞAAT, 2004 yılında Gökhan Nayci tecrübelerini bir araya getirmesiyle Marmarisde kurulmuş olan İnşaat Projeleri şirketidir. Gökhan Nayci 1990 senesinden beri inşaat sektöründe  38 farklı projeleri olan ve bu projelerinin içinde 2 Turizm Oteli,3 İş Merkezi KUMTAŞ İNŞAAT ile hayata geçirmiştir.Yaptığı her projede ülkenin ekonomik, sosyal ve kültürel değişimlerini yakından takip edip ihtiyaca yönelik esnek çözümler sunarken, yaşam kalitesi standartlarını da yukarı çekmeye özen göstermektedir. Bu amaçla KUMTAŞ İNŞAAT, şehrin en iddialı lokasyonlarında bölge coğrafyasının zemin özelliklerine uygun, alt ve üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, deprem yönetmeliğine uygun, dayanıklı, güvenli ve çağdaş yaşam alanları geliştirmektedir.
   KUMTAŞ İNŞAAT projeleri; tasarım ve şantiye aşamaları nitelikli teknik kadrosu tarafından kendi bünyesinde yürütülmektedir. Bu sayede proje süreçlerinde hızlı şekilde ilerleyerek müşterilerine eksiksiz anahtar teslim mekânlar sunmaktadır.

    2004’den bu yana projeleriyle Muğla,Ankara ve İzmir’in muhteşem dönüşümünde öncülük eden,her biri çevreye ve doğaya saygılı, yeşili ve maviyi önemseyen özgün konut projeleri geliştirmektedir.. %100 müşteri memnuniyetini, kaliteyi ve güveni ön planda tutarak projeleri söz verilenden erken teslim edebilmek
KUMTAŞ İNŞAAT'ın öncelikli hedeflerinden biridir.

Türkiye genelinde ses getirecek lider projeler için çalışmalarına devam etmekte olan
KUMTAŞ İNŞAAT geliştirmeye devam ettiği konut projeleriyle ülke genelinde alanda da yaşam ve konut anlayışını değiştirmeye devam edecektir.