Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı

Kumtaş İnşaat olarak şehir merkezlerinde bölge coğrafyasının zemin özelliklerine uygun, alt ve üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, dayanıklı ve çağdaş yaşam alanları geliştiren konsept inşaat projeleri geliştiriyoruz. Proje süreçlerinde hızlı şekilde ilerleyerek müşterilerimize eksiksiz anahtar teslim mekanlar sunuyoruz. MUĞLA/MARMARİS gibi anahtar şehrin merkezlerinde oluşturduğumuz farklı yaşam konseptleri ile müşterilerimize "şehrin dinamiğinde konforu yakalayabilme" olanağı sunarken, yatırımcılara da hedefledikleri geri dönüşleri sağlıyoruz.

Biz KUMTAŞ İNŞAAT olarak projelerimizin çoğunu şehir merkezlerinde oluşturduğumuz farklı yaşam konseptleri ile sunmakta ve müşterilerimize “şehrin dinamiğinde konforu yakalayabilme” olanağını sağlamaktayız. Şehirde yaşamayı, yatırım yapmayı sevenlere aradıklarını sunuyoruz.

MARMARİS gibi anahtar bir turizm, lokasyonun önemi her geçen gün artmaktadır. İnsanların artık ulaşımın merkezinde, rahat edeceği, sosyal hayata da rahatlıkla katılabileceği lokasyonları tercih ettiklerini gördüğümüz için şehir merkezlerinde kaliteli, markalı projeler yapmaktayız.

Projelendirme aşamasına başlayan ve kullanılan malzemeden pazarlama ayağına kadar her aşamadaki kalitesiyle konfor ve lüks inşa eden KUMTAŞ İNŞAAT , %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Yaptığımız projenin kalitesiyle her zaman gurur duyduğumuz gibi, görselliğe de önem vermekte ve içinde yaşayacak olan müşterilerimize estetik ve kullanışlılığı bir arada sunmaya gayret etmekteyiz. Dolayısıyla da başarılı ve tecrübeli iç mimar arkadaşlarla çalışarak; her zevke uygun, kaliteli ve elit dekorasyonlar oluşturuyoruz.
Yeni projelerimizle MARMARİS,ANKARA ve İZMİRİn gelişmesine katkıda bulunmakla yetinmeyecek ve farklı şehirlere de KUMTAŞ İNŞAAT kalitesini taşıyacağız.

             

 

             KUMTAŞ İNŞAAT
     YÖNETİM KURULU BAŞKANI

           GÖKHAN NAYCİ